Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Країна Українія

Країна Українія

23 серпня 2017 року в День Державного Прапора, коли громада селища відзначала День Незалежності України, районні бібліотеки презентували книжкову виставку-триптих «Живи і міцній, Українська державо!».

Увагу дітей привернула перша частина виставки «Країна Українія» –  з літературою про історію та сьогодення української держави. Діти відчули себе часткою святкових урочистостей, адже для них незалежність України – це не просто слова, це їхнє сьогодення, їхнє щасливе майбутнє.

Своє горде ймення – Українець – діти підтверджували і в день закриття «Каштанового кінозалу», коли дружно брали участь у вікторинах  «Я і Україна» та «В моєму серці Україна». Найбільше правильних відповідей дала Юлія Дарієнко. Слід відзначити не менш активних учасників, серед них: Владислав Настенко, Богдан Волошин, Юлія Фень, Олександра Мера-Цьовка, Ірина Лєспух, Андрій Фень та ін.

Літературно-музична вечірка «Прощавай «Каштановий кінозал»!» завершила  цикл заходів прос то неба, які вже протягом трьох років щоп’ятниці радують єланецьку дітвору. Тут вони спілкуються, грають, знайомляться з новинками літератури та періодики, переглядають сучасні дитячі фільми під зоряним небом.

Цього дня  Юлія та Яна Фень отримали призи як автори найкращих розмальовок «Каштанового кінозалу – 2017».

Дискотека на бібліомайданчику  супроводжувалась вибухом позитивних емоцій, веселощами, конкурсами під ритмічний супровід сучасних мелодій.

Отож, організований районними бібліотеками «Каштановий кінозал», змінив на краще простір дитячого дозвілля в селищі.

      

Метки: ,


Оставить отзыв