Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Самоцвіти Арбузинщини»

«Самоцвіти Арбузинщини»

Вже шостий рік поспіль в  Арбузинській районній книгозбірні для дітей проходить літературно-пісенний фестиваль для людей із обмеженими фізичними можливостями «Самоцвіти Арбузинщини». 30 травня з різних куточків співучої, багатої на таланти Арбузинщини прибули сюди молоді обдарування та поважного віку виконавці, щоб показати свої здібності.

На захід також було запрошено представників влади, органів місцевого самоврядування,  установ та організацій селища, які опікуються людьми з особливими потребами,  членів районного літературного об’єднання «Дар», місцеву пресу.

Зі словами привітання, побажання успіхів та творчого натхнення звернувся до учасників творчого конкурсу Микола Олексійович Дзудзело, голова районного товариства інвалідів.

Спочатку у вокальному мистецтві та художньому слові змагалися юні таланти:  Настя Петренко, Даринка Ніколаєнко, Юлія  Петрова, Володимир Галань, брати – близнятка Андрійко та Євген Россоли. Дуже вразила всіх гостей літературно – музична композиція «Передай добро по колу» у виконанні підопічних районного реабілітаційного центру Федора Проки, Володимира Мамаєва, Іринки Крижанівської та дівчаток – танцюристок. А потім до виступів було запрошено учасників поважного віку.

Теплу і доброзичливу атмосферу створювали ведучі  Алла Середенко  та Аліна Бугай – працівники районної бібліотеки для дітей. Всі виступи були надзвичайно щирими та душевними, а головне, давали  неабияку радість як виконавцям, так і глядачам, які з оплесками зустрічали кожен номер. Поки журі радилося, перед гостями дійства виступили солісти районного Будинку культури.

Церемонію нагородження провели  Анна Вадимівна Воронок, спонсор фестивалю, та Віталій Григорович  Поплавський, голова журі.  Серед дітей в номінації « Пісня » ІІ місце  посіла  Настя  Петренко ( с. Іванівка ), ІІІ місце – Прока Федір ( смт Арбузинка ), в номінації  «Художнє слово» ІІ місце – Юля Петрова ( смт Арбузинка ), ІІІ місце – Дарина Ніколаєнко  ( смт Арбузинка ). Перші місця журі присудило дорослим конкурсантам.

Учасники фестивалю були  нагороджені Дипломами та солодощами від спонсорів та організаторів заходу. Всі залишилися дуже задоволеними і розходилися та роз’їжджалися з бажанням зустрітися знову  наступного року.

Метки:


Оставить отзыв