Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Читайте і відпочивайте разом з нами»

«Читайте і відпочивайте разом з нами»

25 травня, підтримуючи регіональну акцію « Бібліотечні сутінки », у вечірню районну книгозбірню для дітей на бібліотечне асорті « Читайте і відпочивайте разом з нами » завітали хлопці й дівчата, учні 6 – 9 класів загальноосвітніх шкіл селища.

Безліч цікавинок і інтриг чекало на гостей. Спочатку, щоб потрапити до « книжкового королівства », Гном (С.М. Ляпало ) запросив дітей взяти участь у випробуваннях – відгадати букви пароля і знайти ключ від дверей королівства. За вказаним маршрутом діти з гідністю пройшли всі завдання і,  відгадавши пароль –  « Ми любимо читати ! », –  потрапили до бібліотеки. Там на них чекала « Книжкова королева » (А.В. Середенко ), яка  запросила гостей добре відпочити, розважитися та поповнити свій багаж знань.

Свою начитаність, ерудованість та кмітливість діти проявили, взявши участь у різноманітних конкурсах та завданнях, пов’язаних з книгою і бібліотекою: « Поле чудес », « Літературний редактор », « Казковий алфавіт»,  « Найрозумніший », « Що ? Де ? Коли ? », « Загадковий лабіринт ». Найактивнішими учасниками конкурсів стали Ксенія Тіхонова , Максим Завадський,  Євген Жардан та Владислав  Корабльов. Також всі бажаючі взяли участь у майстер – класі « Умілі ручки » із виготовлення аплікацій з вовняних ниток, які на 1 червня,  до Міжнародного дня захисту дітей, будуть подаровані дітям – інвалідам з районного реабілітаційного центру.

Час для підлітків пролетів непомітно, залишивши в їх душах лише приємні спогади, веселий настрій, відчуття прилучення до прекрасного, пізнавального, корисного і, насамперед, до книги.

Метки:


Оставить отзыв