Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Скарби моєї родини»

«Скарби моєї родини»

25 травня, з нагоди Міжнародного дня сім’ї,  до Арбузинської районної бібліотеки  для дітей на сімейне свято «Скарби моєї родини»  було запрошено  родину Куценків із села Новоселівки.  Познайомитися з багатодітною родиною завітали учні 5 класу Арбузинської ЗОШ №1, також в заході взяли участь директор Арбузинської централізованої бібліотечної системи С.М. Долінська, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ю.В. Шевчук  та фахівець з соціальної роботи  Л.М. Дроботун.

Сім’я Василя Івановича та Людмили Інокентіївни виховує чотирьох  власних та  п’ятьох  прийомних дітей, є вже і маленька онука.  Це родина, де легко вирішуються побутові та життєві проблеми, де для кожного з її членів домашні обов’язки – це радість і задоволення, де батьки вчать дітей доглядати за будинком, речами, готувати, шити, в’язати, працювати в полі та на домашньому городі. Спочатку ведучі заходу Алла Середенко та Світлана  Ляпало познайомили присутніх зі всіма членами родини, розказали  про  вподобання кожного. А потім маленькі артисти порадували присутніх своїми талантами: декламували вірші, співали, танцювали, показали  уривок з Казки про царівну на новий лад. Спільна творчість допомагає згуртувати родину, в якій панують повага, взаєморозуміння і любов. Скільки гарних і теплих слів діти присвятили  своїй родині, татові, мамі, її невтомним, ніжним і працьовитим рукам! Дзвінкими оплесками нагородили  глядачі юних талантів.

Тільки любляча людина здатна взяти на виховання дітей, які залишилися без батьківської турботи і ласки. Світланою Михайлівною від районної бібліотеки було вручено подяку прийомній мамі Людмилі Інокентіївні за виховання дітей, активну громадянську позицію, участь у заході та з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Фахівці   районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  подякували прийомним батькам за взяту на себе відповідальність –  виховувати прийомних дітей, за їх турботу,  побажали і батькам, і дітям міцного здоров’я, добра, сімейного  затишку та нагородили родину пам’ятними подарунками.

Метки:


Оставить отзыв