Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > РІК ЯПОНІЇ В КРИВООЗЕРСЬКІЙ РБД

РІК ЯПОНІЇ В КРИВООЗЕРСЬКІЙ РБД

25 травня в районній бібліотеці для дітей відбулася регіональна акція “Бібліотечні сутінки“. Цього разу ми вирішили присвятити  її Року Японії в Україні.

Японська культура яскраво виділяється своєю незвичайною багатогранністю на загальному фоні світової культури і для нас здається загадковою і незбагненною. І для того, щоб зрозуміти суть і особливості японської культури, потрібно зануритись в безмежний та цікавий океан Східного світу.  До уваги відвідувачів було представлено відеопрезентація та розповідь про саму державу та її звичаї,  Захід “Історія народження та майстер-клас з паперопластики (кусудама) для початківців” був проведений методистом районного Будинку дитячої творчості Савранчук Л.А. для  своїх вихованців – учнів 3-А класу ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів.

Наступний захід – “Традиційна чайна церемонія в Японії” пройшов  також цікаво та змістовно. Підприємець Коловоротна В.І.  продемонстувала  різні  види чаїв, познайомила  з їх  корисними   властивостями  для людського організму.  Відео про Японію, чайну церемонію та багато іншого супроводжувало дану презентацію. Насамкінець всі присутні –  це мами  та діти –  були запрошені до чаювання, під час якого Віра Іванівна відповіла на запитання.

До заходу  була підготовлена книжкова виставка “Японія – Країна Вранішнього Сонця”, на якій було представлено вироби з паперу, соломки, дерева та тканини, зроблені вихованцями Будинку дитячої творчості..

Метки:


Оставить отзыв