Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > #ЧитаємоТвориРутківського

#ЧитаємоТвориРутківського

Творчість В.Рутківського удостоєна багатьох нагород: премія імені Лесі Українки, літературна премія імені М. Трублаїні, премія імені В.Близнеця, Національна премія імені Тараса Шевченка, премія освітнього фонду імені Ярослава Мудрого. Але найголовнішою премією автора  можна вважати любов і нескінченний інтерес читачів різного віку до книг і їх героїв, які потрапляють до безлічі захопливих пригод, з яких виходять переможцями.

З нагоди 80-ї річниці з дня народження письменника та в  рамках обласної літературної акції «День читання «Читаємо твори Рутківського»» районна дитяча бібліотека запросила своїх користувачів, учнів Новобузької ЗОШ №1, на День читання «Яке то неймовірне щастя – бути просто Людиною!».

До ювілейної дати працівниками розроблений буклет «Щедрий талант Володимира Рутківського», представлений на виставці – інсталяції.

Дітей зацікавила розповідь про життєвий та творчий шлях Володимира Рутківського, яку підготувала завідувач РБД О. Сухорукова.

З елементами театралізації відбулась інсценізована презентація творів В.Рутківського:  повість – казка «Гості на мітлі» (Ядвіга Олізарівна – Л. Астраханцева – бібліограф по роботі з дітьми), повісті «Ганнуся» та «Ганнуся. У гості до лісовика» (мама-журналіст – Т.Яремчук-бібліотекар), історично-пригодницький1 роман  «Джури козака Швайки» (козак Швайка-методист по роботі з дітьми – Л.Торопчина) та трилогія «Сині Води» (помічник князя Боброка – О.Кривошея – бібліотекар).

Під час свята презентували  виставку-інсталяцію  «Читаємо твори В. Г. Рутківського».  Виставка прикрашена предметами побуту  та деякими деталями з творів автора – мітлою та СТУПою – транспортом Ядвіги Олізарівни, гілками, де, за легендою, живуть мавки, капелюшком, парасолькою,  і  за  всім спостерігав чаклунський кіт Аристарх.

Діти взяли  активну участь у вікторині за творами Володимира Рутківського та дали повні, змістовні відповіді на запитання:

  • Чому вчать твори Володимира Рутківського?

Підсумком Дня стали слова: нам є ким, чим пишатися, нам є що читати і на кого рівнятися.

Ми – бібліотекарі та користувачі –  щиро вітаємо Володимира Григоровича з ювілеєм, зичимо йому доброго здоров’я, довголіття і чекаємо від нього нових захопливих творів.

 

Метки: ,


Оставить отзыв