Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > ЩЕДРИЙ ТАЛАНТ В.РУТКІВСЬКОГО

ЩЕДРИЙ ТАЛАНТ В.РУТКІВСЬКОГО

У рамках обласної літературної акції “День читання “Читаємо твори В.Г. Рутківського” у Снігурівській районній бібліотеці для дітей відбулися такі заходи:

1.Літературний етюд “Щедрий талант В.Рутківського” (6-ті класи Снігурівської ЗОШ №3). У заході взяло участь 20 чоловік. Бібліотекар відділу обслуговування 5-9 класів Пасічник С.О. ознайомила дітей  із життям і творчістю В.Рутківського,  його історичною трилогією для дітей: “Джури козака Швайки”, “Джури- характерники”,”Джури і підводний човен”, а також історичним романом “Сині води”. Учні переглянули презентацію та буктрейлери на  пригодницько – історичну прозу В.Рутківського. На закінчення шестикласники продемонстрували свої знання з історії , взявши участь у літературній вікторині. А головне, діти зрозуміли, що книги В.Рутківського – про справжніх  лицарів, захисників рідного краю, про справжню дружбу й взаємодопомогу, про спільні зусилля у боротьбі проти ворога, про добрих, щирих, дотепних і кмітливих людей, які люблять життя і свою рідну землю.

  1. Літературне знайомство “Добрий та веселий казкар Володимир Рутківський” відбулося з учнями 1-х класів ЗОШ №1(10 чоловік). Бібліотекар відділу обслуговування 1-4 класів Кецман Н.М. розповіла дітям про письменника – ювіляра та його творчість, а потім малеча послухала уривки з веселої пригодницької повісті “Ганнуся. У гості до Лісовика”.                       

Метки: ,


Оставить отзыв