Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Відкриття Тижня дитячого читання 2017 «Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято!»

Відкриття Тижня дитячого читання 2017 «Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято!»

Кожного року,  в чудові весняні дні, в Новоодеській районній дитячій бібліотеці проходить Тиждень дитячого читання. Це одне з найбільших бібліотечних свят року. 5 квітня 2017 року в гарно прикрашеному читальному  залі РДБ відбулося урочисте відкриття Тижня дитячого читання  «Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято!»

Для учнів 5-А класу ЗОШ №2 було проведено літературно-музичну композицію «Книга змінює світ!». Бібліотекар районної дитячої бібліотеки  Бутенко Г.М. привітала всіх присутніх зі святом, прочитала «Молитву до книги» Миколи Старовойта,  розповіла дітям, що славні традиції проведення Тижня було започатковано ще в далекому 1943 році.  У той непростий час, обпалений крилом війни, велика увага приділялася дитячій книзі та дитячому читанню. Ганна Миколаївна презентувала  читачам  книжкову виставку «Українська книга  в українській державі», на якій  представлено книги, що надійшли до бібліотеки в рамках Державної програми «Українська книга», та провела дегустацію літературних новинок «КЛЮЧ» (Краща Література Юному Читачу). На фліпчарті було представлено малюнки наших читачів, присвячені книзі та читанню «Веселковий світ моїх книжкових друзів!»

Головний бібліограф РДБ  Зайцева Т.О. запропонувала до уваги присутніх  електронну презентацію «Історія створення книги», провела гру «Перехрестя веселих забав», під час якої читачі показали свої знання про книгу та бібліотеку.  Потім діти вирушили в бібліокруїз «В країні незвичайних книг» та із задоволенням  переглянули мікс із мультфільмів про бібліотеку.

Свято книги та читання нікого не залишило байдужим. Діти йшли з бібліотеки з гарним настроєм, переповнені  по вінця новою, цікавою інформацією, зі своїми улюбленими книжками та закликом «Читай, як я! Читай краще за  мене!»

Метки: ,


Оставить отзыв