Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Чемпіонат з читання «Чарівники сміху»

Чемпіонат з читання «Чарівники сміху»

Тиждень дитячого читання  продовжується.  7 квітня 2017 року до читального залу для дошкільників та учнів 1-4 класів  Новоодеської районної дитячої бібліотеки завітали учні 4-Б класу ЗОШ №2 на Чемпіонат з читання «Чарівники сміху». Для читачів оформлено книжкову виставку «Чемпіонат з читання», де зібрано твори  письменників-ювілярів 2017 року та улюблені книги наших читачів.  Бібліотекар-бібліограф  відділу обслуговування  дошкільників та учнів 1 -4 класів РДБ Зайцева Т.О. познайомила присутніх з життям і творчістю ювілярів року і провела літературну вікторину «Весела плутанина дідуся Корнія».

Діти жваво відповідали на запитання вікторини, відгадували веселі загадки та довели, що вони багато читають і добре знають творчість Корнія Чуковського, 135-ту річницю з дня народження якого відзначали напередодні, 31 березня.

Потім юні читачі  взяли участь в конкурсі на краще читання байок Леоніда  Глібова  (190 років від дня народження) та гуморесок  Павла Глазового (95 років від дня народження). Присутні читали байки та гуморески напам’ять, із книжок , представлених на виставці, дитячих журналів та навіть з планшетів. Гасло Чемпіонату з читання – «Читай!                  Формат не має значення». Також діти розповідали та зачитували  вголос веселі історії із своїх улюблених книжок,  представлених на виставці, щоб порекомендувати ці книжки своїм однокласникам.

В Чемпіонаті перемогла любов до книги та читання.   Свято сміху та гумору пройшло на славу.     В читальному залі, від дитячих усмішок, неначе засяяло сонечко.  Юні читачі ще довго не залишали стіни бібліотеки, ділились враженнями та знайомились  із книжками  представленими на виставці.

Метки: ,


Оставить отзыв