Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Запрошуємо у «Мандри з цікавою книгою»

Запрошуємо у «Мандри з цікавою книгою»

Із пробудженням природи весна несе нам багато прекрасних свят. Але сьогодні мова піде про свято, яке не позначено червоним у календарі, але воно є улюбленим для дітвори, для усіх, хто пов’язав своє життя з книгою, з бібліотекою. Цими днями в бібліотеках Баштанського району проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Тиждень дитячого читання знову збирає шанувальників книги під час весняних канікул на веселі читання та книжкові відкриття.

У Баштанській дитячій районній бібліотеці Тиждень має багаторічні традиції  святкового відкриття, яке  дає старт цікавому, різноманітному  спілкуванню з книгою,  кожен день якого – це захоплива подорож у світ дитячої літератури.
До урочистого відкриття бібліотекарі  підготували незвичайні заходи, а юні користувачі  –  чудову книжкову виставку – інсталяцію “HatBook”,  щоб залюбки порадити цікаві та популярні книги відомих авторів своїм друзям і усім нашим читачам.

Під час відкриття Тижня   юні  користувачі, учні 5-А класу ЗОШ №2, з класним керівником Берко А.М. та бібліотекарями, взяли  участь у пізнавально – розважальній програмі «Нині свято читання, всім на  здивування».

Після урочистого відкриття бібліотекарі запросили  юних користувачів долучитися до участі у «модному показі». Для них була створена книжкова виставка – інсталяція «Мандри з цікавою книгою». Бібліотекарі запропонували всім присутнім «одягнути» модні книжкові капелюшки, оздобити їх цікавими книжками, які допоможуть їм створити  новий образ в цьому сезоні.

Супроводжувалася мандрівка відвідуванням зупинок: «Ми – приватні детективи», де під кепкою Шерлока Холмса були зібрані цікаві дитячі детективи, зупинка «Вибух наднової літератури»  під газетною пілоткою зібрала книги про цікаві пригоди, подорожі, події, на зупинці «Сторінки Love» під гарним жіночим капелюшком  затишно розташувались книжки про віру, благородство, відданість і справжню любов, зупинка «Ура!Канікули» зібрала під літнім капелюхом всіх тих, хто втомився від щоденних уроків та домашніх завдань.

Захід супроводжувався яскравою мультимедійною презентацією «І знову у мандри запрошує книга» та  різноманітними вікторинами.

Наш «модний показ» продовжується.

Чекаємо на  вас, книголюби! А нових друзів запрошуємо приєднуватись до нашої дружньої читацької родини, “приміряти” наші книжкові капелюшки і побачити, які цікаві речі відбуваються в бібліотеці протягом весняних канікул!

Метки: ,


Оставить отзыв