Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Тиждень читання відкрито!

Тиждень читання відкрито!

З метою формування читацької культури, стимулювання інтересу до читання, підвищення інтелектуального та духовного потенціалу учнів, посилення ролі книги в освітньому процесі, зокрема у дітей ,23 березня 2017 року в Братському районному будинку культури відбулась урочиста подія – відкриття Всеукраїнського Тижня дитячого читання 2017 в Миколаївській області під загальним гаслом «Нині свято читання, всім на здивування». Організаторами заходу є Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім.. В. Лягіна та Братська  районна бібліотека для дітей.

На початку заходу діти зустрілися з миколаївською письменницею -казкаркою Ангеліною Кріхелі. Вона розкрила учням секрети народження своїх книг. Діти з задоволенням поспілкувалися, а також отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.

Слова привітання зі сцени лунали від головного спеціаліста управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Галини Кожушко, завідувача сектору культури райдержадміністрації Олени Буберенко, директора обласної бібліотеки для дітей Тетяни Жайворонок та директора Братської ЦБС Світлани Недашківської. А потім Королева Книг подарувала всім подарунок –  чудову казку, де діти зустрілися з казковими героями:  Алісою, Чирвовою королевою, Котом Чорлі, чаклуном Бридакусом, дівчиною Рено. Діти з задоволенням брали участь у вікторинах, відгадували загадки, допомагали казковим героям розкрити злочин та навіть співали караоке. А допомагали казковим героям створити атмосферу свята два дитячих колективи районного будинку культури: зразковий дитячий вокальний ансамбль «Домісольки» (керівник Н. Угріна) та народний ансамбль танцю «Світанок» (керівник С. Пашко)

Наприкінці  свята директори обласної та районної бібліотек для дітей Тетяна Жайворонок та Данута Вініченко нагородили дипломами та книжковими подарунками найкращих читачів Братського 2016 року: Амросову Владиславу, Леус Анастасію, Літвінову Ксенію, Степанченко Олександру, Обелець Анастасію, Онищенко Олександру, Солонченко Анастасію, Мішакіна Владислава, Стрепенюк Тетяну та Ірину, Красковську Діану.

Організатори заходу висловлюють вдячність депутатам Братської районної ради Віктору Степанову та Ігорю Паладію за надану фінансову допомогу у проведенні заходу.

Свято вдалося на славу і залишило у дітлахів яскраві та позитивні емоції. Тож чекаємо всіх книголюбів у  районній бібліотеці для дітей для зустрічі з новими захопливими казками!

Метки: ,


Оставить отзыв