Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Перший крок у світ книжок

Перший крок у світ книжок

У цікавий і захоплюючий світ Книги запросила районна бібліотека для дітей першокласників Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вони стали учасниками свята – Посвячення в читачі «Перший крок у світ книжок». Цим святом розпочалися заходи Всеукраїнського тижня дитячого читання, який традиційно проходить під час весняних канікул.

Казкові герої: Бібліознайка (Вікторія Істраті), Книжечка (Юлія Дарієнко), Баба- Яга (Вікторія Шинкарук), Лікар книжковий (Софія Єрмуракі), Буратіно (Владислав Настенко), Королева Книга –  провели юних читайликів по сторінках святкового дійства.

Гостею музичної сторінки була Валерія Соломка з піснею «Я книгу читаю», створивши у залі атмосферу довіри, веселощів та свята. Були тут, звичайно, і загадки, і вікторини, і казковий кросворд. Також діти пригадали правила охайного поводження з книгою та склали урочисту обіцянку юного читача. На згадку про цю урочисту подію вони отримали в дарунок від дитячої бібліотеки пам’ятки «Поради маленькому читачу».

Директор Єланецької ЦБС Вікторія Анатоліївна Слободніченко, яка була присутня на святі, звернулася  з привітанням до юних читачів та подарувала бібліотеці два енциклопедичних видання.

Залучивши близько сімдесяти першачків до книги та читання, дитяча бібліотека дає їм можливість долучитися до розумних книг, які подарують їм багато гарних думок і зроблять їхні серця добрішими.

Метки: ,


Оставить отзыв