Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > БІБЛІОТЕКА, КНИЖКА, Я – РАЗОМ ВІРНІ ДРУЗІ

БІБЛІОТЕКА, КНИЖКА, Я – РАЗОМ ВІРНІ ДРУЗІ

У рамках Тижня дитячого читання в дитячій бібліотеці пройшло свято – Посвята в читачі. На свято були запрошені учні 1-А класу Казанківської ЗОШ №1 разом ізі своїми батьками.
Спочатку, як годиться, працівники бібліотеки познайомили малят з чарівним містечком – Дитячою бібліотекою та його незвичайними мешканцями – Книжками. Далі звернули увагу батьків на дитяче читання, як і коли необхідно читати книжки разом з дітьми, як користуватись бібліотекою, щоб світ книги та бібліотеки не були для дитини невідомою країною, а стали назавжди життєвою необхідністю.


Присутніх гостей вітала Королева Книг, запрошувала малят до свого королівства та висловлювала побажання на подальшу прекрасну дружбу дітей з книгами. На свято завітала і казкова Баба Яга і, як зазвичай, хотіла зіпсувати свято, заплутати дітей своїми хитромудрими загадками. Та їй це не вдалося, адже всі діти вже вміють гарно читати, добре знають казкових героїв.
І знову приємна несподіванка. До бібліотеки завітали герої лялькового театру книги “Буратіно” Знайко та Незнайко. Знайко разом з дітьми розтлумачили Незнайку, що означає слово “бібліотека”, для чого треба читати книги, підказували правильні відповіді на загадки , а також діти виразно читали казковим героям вірші про книгу та бібліотеку.
Після закінчення заходу Королева Книг ознайомила дітей з правилами поводження з книгами та правилами користування бібліотекою і вручила дітям Посвідчення читача.
Працівники бібліотеки привітали батьків із вступом їх дітей в сім’ю читачів, побажали дітям подружитися з книгами, а батькам – бути частими відвідувачами нашої бібліотеки.

Метки: ,


Оставить отзыв