Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Хай мудрість книг об’єднує дітей» (Відкриття Тижня дитячого читання – 2017)

«Хай мудрість книг об’єднує дітей» (Відкриття Тижня дитячого читання – 2017)

   

Ось і прийшла весна! Нарешті по-весняному почало пригрівати сонечко. Побігли по дорогах струмочки від талого снігу, наспівуючи мелодію улюбленої пісні.

Разом з пробудженням природи, весна несе нам багато прекрасних свят, і одним з них є традиційне і довгоочікуване свято, яке люблять усі діти – це Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

На відкриття цього свята  до дитячої бібліотеки  завітали завзяті книголюби, які люблять читати,  для яких книги – найкращі друзі – це учні 4-а класу ЗОШ №7 з класним керівником Бандулею В.В.

Цього  незвичайного дня до дітей завітала дуже поважна особа – сама  Королева Книжкового королівства та казкові гості – чарівна Фея, Котигорошко, Ромашка, Попелюшка та Червона Шапочка. Вони розповіли дітям, що книги упродовж віків були і залишаються чарівними провідниками доброти, справедливості , які вселяють в нас любов до рідної землі, повагу до інших народів, інтерес до культури.

Діти розповіли, що вони товаришують  і охайно поводяться із книгами, а розкриваючи красу поетичного слова, вони разом з книжковою Королевою склали вірш про книгу.

А ще до дітей завітала  підступна Чарівниця, і, щоб переконатися, чи гарно діти читають книги, вона принесла загадкову карту, на якій були позначені завдання, за допомогою яких діти шукали найцінніший скарб бібліотеки.

Поділившись на дві команди: «Читайлики» та «Книгознайки», – діти взяли участь у квесті  «В країні літературного Ельдорадо». Знаходячи відповіді на завдання квесту, діти побували у «Задзеркаллі», знайшли ключ до потаємних дверцят, який загубив Буратіно, дізналися, хто не міг прожити і дня без варення, разом з Незнайком побували на Місяці та порахували коротульок, а ще дізналися в якій країні жителі усі руді та зі смішними веснянками.

Діти виконали ще багато завдань квесту  та дізналися, що   найцінніший скарб бібліотеки  –  це  КНИГИ.

Казкові герої побажали дітям побільше читати книг, в яких вони знайдуть мудрі поради, дотепні жарти і відкриють  таємниці безмежного та привабливого світу дитячої літератури.

 

Метки: ,


Оставить отзыв