Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду, Патріотична хвиля > Віч-на-віч з Шевченком

Віч-на-віч з Шевченком

Щороку відзначають українці на своїй землі  і за кордоном річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка.

Тарас Шевченко перестає бути поетом однієї доби, – він наш повсякчасний провідник. Поетична творчість його надзвичайно актуальна.

До 203-ої річниці від дня народження видатного українця в Баштанській дитячій районній бібліотеці проведено літературну годину «Віч-на-віч з Шевченком», на яку завітали учні 6-А класу ЗОШ №1 із вчителем української мови і літератури І.В. Звьоздкою.Юні користувачі дізнались про цікаві і маловідомі факти з життя Т.Г.Шевченка, побачили рідкісні фото та зображення великого Кобзаря. В своїй розповіді бібліотекарі не просто розкрили велике соціальне, пізнавальне та художнє значення Кобзаревої спадщини, а й намагались наблизити його образ до юного покоління, зробити його доступнішим і зрозумілішим для сучасного читача. Діти з інтересом сприймали інформацію про маловідомі для них сторінки біографії Т.Шевченка, захоплюючись його громадянською принциповістю, відданістю правді і свободі, його величезним талантом.

Наприкінці заходу, за традицією, учнів ознайомили з виданнями, представленими на книжковій виставці-інсталяції під назвою «Іду з дитинства до Тараса».  Діти переглядали книги, художні альбоми Т.Шевченка, які є в фондах районної бібліотеки. З інтересом розглядали вони вироби, які для Шевченкініани підготували  юні майстри ЗОШ №1.

Метки: ,


Оставить отзыв