Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду, Патріотична хвиля > Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів

Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів

В історії кожного народу серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом для українського народу є Тарас Шевченко.

10 березня 2017 року у Врадіївській районній бібліотеці для дітей відбувся конкурс читців-декламаторів «Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів», приурочений пам’яті  Великого Кобзаря.     У конкурсі взяли участь 35 дітей 1-9  класів  – справжніх поціновувачів і знавців поетичного слова та невмирущого голосу Великого Кобзаря.

Кожен учасник конкурсної програми декламував свій улюблений вірш Т.Г.Шевченка, поезію про нього і вплітав його у символічний вінок вдячності та вічної шани поетові. А визначали рівень майстерності виконання поезій та акторське мистецтво конкурсантів жюрі у складі: завідувача сектору культури молоді та спорту Врадіївської РДА Кохановської Олени Юріївни, директора Врадіївської ЦБС Котляр Людмили Леонідівни, завідувача методичного відділу Загороднюк Світлани Дмитрівни. Усі переможці були нагороджені грамотами, пам’ятними сувенірами та солодкими призами.

 Вкотре слухачі переконались у високій художній довершеності Кобзаревого слова, в розумінні його високої Правди.

Метки: ,


Оставить отзыв