Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду, Патріотична хвиля > За честь, за славу, за народ!

За честь, за славу, за народ!

Є пам’ятні дати в житті людини, родини, суспільства, держави, які несуть у собі не просто пам’ять, трепет і хвилювання, але й великі зміни в історії. Власне таким став період з листопада 2013 до лютого 2014 року для України.

21 лютого до Дня пам`яті Героїв Небесної Сотні Арбузинською центральною районною бібліотекою та районною бібліотекою для дітей проведено вечір-присвяту «Найкраща Сотня в небо йде». На захід були запрошені представники влади, поети районного літературного об’єднання «ДАР», вчителі та  учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл селища, викладачі й ліцеїсти Арбузинського професійного аграрного ліцею,  Шарата  Галина  Олексіївна, мама загиблого воїна АТО Закерничного Олександра Вікторовича, представники ЗМІ.     Ведучі заходу  Середенко А.В. та Онищенко К.А. на фоні мультимедійної презентації відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 рр.

На вечорі була присутня Шарата Галина Олексіївна – мама Героя – Закерничного Олександра  Вікторовича, якого 22 вересня Указом Президента України посмертно нагороджено орденом  Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Ведучі заходу дарували сердечні слова Галині Олексіївні, яка виховала достойного сина — захисника Вітчизни. Переглядом відеофільму, присвяченого пам’яті Олександра Закерничного, підготовленого працівниками ліцею, згадали мужнього воїна.

Директор Арбузинської централізованої бібліотечної системи Долінська С.М. зі словами вдячності подарувала Галині Олексіївні квіти та  буклет  «Хоробрі серця» на згадку про захід.

Хвилиною мовчання вшанували Героїв України як далекого історичного минулого, так і сьогодення, хто загинув у жорстокому коловороті революцій та війн. Спільне виконання Державного Гімну України прозвучало як  молитва за долю України.

У виконанні солістів районного Будинку культури звучали патріотичні пісні  «Україна –мати!» та «Повертайся живим».

Учні ЗОШ №1 Коваль Катерина та Тіхонова Ксенія декламували патріотичні вірші, присвячені подіям Майдану. До уваги присутніх була представлена книжкова виставка – реквієм  « Сотня Небесна хай в небо злетить ».

Після заходу делегація від райдержадміністрації, районної бібліотеки, вчителів та учнів  разом з Галиною Олексіївною поклали квіти до  могили  Олександра на селищному кладовищі.

Метки: ,


Оставить отзыв