Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Соборна мати – Україна одна для всіх, як оберіг»

«Соборна мати – Україна одна для всіх, як оберіг»

22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує своїх  героїв, які  намагалися відродити Незалежну Соборну українську державу.

З цієї нагоди в районній  бібліотеці для дітей відбувся екскурс в минуле «Соборна наша Україна одна для всіх, як оберіг» для  юних користувачів 9-Б класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, а й ознайомилися з історичними фактами про Україну, пригадали її  видатних діячів, відповідали на запитання літературно-історичної вікторини, продемонстрували свої  знання з історії рідної України.         Захопив увагу юних читачів  єланецький поет, композитор, засновник гурту «Litanela» Ігор Сергійович Мартинюк, який  виконав свої патріотичні пісні «Бо народивсь я на Україні», «Не треба війни», наголошуючи на безкінечній любові і повазі до багатовікової історії, мальовничої природи, чарівної пісні рідної держави. Його виступ супроводжувався демонстрацією  кліпів на його пісні, які створили Владислав Іванов та Максим Баранець.

Учасникам  заходу  була презентована книжкова  виставка-експозиція  «Хай буде Україна вільною!», яка познайомила  читачів з діячами, які боролися за об’єднання всіх демократичних сил, намагаючись відродити незалежну, соборну, українську державу.

Насамкінець  діти  біля  пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку провели флешмоб «Моя країна – Україна», виявляючи  найщиріші почуття любові, поваги до своєї держави,  стверджуючи, що споконвічна українська мрія про єдність, свободу  і незалежність України – здійснилася!

Метки: ,


Оставить отзыв