Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «СОБОРНА . ВІЛЬНА . САМОСТІЙНА»

«СОБОРНА . ВІЛЬНА . САМОСТІЙНА»

  «Хто не знає свого минулого , не вартий свого майбутнього» , – говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається в землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.

22 січня – одна з найзнаменніших дат в українському історичному календарі – День Соборності України. Саме цього дня у 1919 року в Києві було урочисто проголошено Акт Злуки (возз’єднання) Української Народної Республіки з Західно – Українською Народною Республікою.

Напередодні Дня Соборності України, 21 січня, співробітники дитячої бібліотеки провели історичний екскурс “Соборна. Вільна. Самостійна». До участі в ньому були залучені учні 6 класу школи-інтернату. Ведучі заходу  ознайомили  дітей з подіями 22 січня 1919 року,  показали їх важливість у становленні  незалежності України. Історичний екскурс супроводжував перегляд документального відеоматеріалу про Акт Злуки УНР з ЗУНР, а також відеоролики «Це моя Україна» та «Я -України син».  Лунали вірші та пісні про Україну. До заходу було оформлено книжкову виставку «Україна – єдина країна» Діти з цікавістю переглянули книжки з цієї виставки.  Огляд книжкової виставки, зроблений бібліотекарем, підкреслив важливість цієї події та нагадав, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Цей захід поглибив знання дітей про історію виникнення свята Соборності України,  викликав інтерес  до минулого України, а також вселив віру в те, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Метки: ,


Оставить отзыв