Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Зима чарівну казку пише

Зима чарівну казку пише

Зима – чарівна пора року. За вікном  падає сніг. На вікнах з’являються вигадливі малюнки.  Все навкруги стає білим, здається, що ти потрапив у зимову казку. І в читальному залі Новоодеської районної дитячої бібліотеки відвідувачів  радує інсталяція «Ялинка-книговинка».       Для читачів оформлено перегляди літератури «Зима чарівну казку пише» та «Що принесе нам рік Вогняного Півня?».

А у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів напередодні Новорічних та інших зимових свят відкрилася резиденція Святого Миколая.

Для дітей оформлено книжкову виставку-інсталяцію «Зимова заметіль», де представлено вірші, оповідання, легенди  про життя Миколая Чудотворця, матеріали про історію і традиції святкування дня Святого Миколая,  Різдва та Нового року в Україні, а також малюнки наших читачів, присвячені Святому Миколаю та зимі-чарівниці. На виставці знаходиться велика, гарно оздоблена поштова скринька для дитячих листів Миколаю Чудотворцю.

Зима… Пора чудес, здійснення мрій та бажань…

У ході проведення творчого хенд-мейду «Миколая ми чекали, дідусю листа писали» діти мали змогу написати свої листи-прохання  до святого дідуся, а також переглянути яскраві книги про зимові свята і вибрати собі вірша до Нового року.

Метки: ,


Оставить отзыв