Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Знову, знову в рідний край завітає Миколай

Знову, знову в рідний край завітає Миколай

Із року в рік у рідний край до дітей приходить Святий Миколай! Святитель Миколай завжди прагнув таємно робити добрі справи, допомагав знедоленим і нужденним, особливо дітям. З тих пір щороку в грудні Святий Миколай приходить на землю і приносить дітям подарунки. А вдячні люди переповідають один одному про нього цікаві легенди. Скільки ж приємних хвилювань приносить очікування на чудове свято – День святого Миколая! Що він подарує – чи не різочку часом?

 Як завжди, напередодні цього свята, дитяча бібліотека КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» запрошує усіх охочих взяти участь в акції «Чарівний чобіток», у виставці малюнків «Про все, що читаю, Миколаю розповідаю» та переглянути лялькову виставу «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!»

І ось вже з 16 грудня в дитячий бібліотеці розпочалась святкова програма «Знову, знову в рідний край завітає Миколай». В ній взяли участь вихованці КНДЗ «Золотий ключик» взяли. А 20 грудня працівники дитячої бібліотеки відвідали вихованців «Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Вознесенська». Діти були активними учасниками лялькової вистави, співали пісень, розповідали вірші для Святого Миколая, про Новий рік та всі новорічні свята.  Було весело, діти отримали подарунки від Чудотворця, а щоб так і на наступний рік відбулося – діти обіцяли не бешкетувати, а гарно вчитися, розвиватися і знову виглядати свого Миколайчика у морозяне віконце.

Метки: ,


Оставить отзыв