Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > У шапці-невидимці Миколай несе гостинці.

У шапці-невидимці Миколай несе гостинці.

Святий Миколай є одним із найулюбленіших народних святих, утіленням кращих моральних якостей, почесним охоронцем усіх дітей, бідних і знедолених у їх щоденних нелегких буднях. Кожного року 19 грудня в Україні святкується день святого Миколая. З великим нетерпінням чекають на це свято діти, адже воно принесе під подушку подаруночок.

Напередодні свята Святого Миколая в приміщенні районної дитячої бібліотеки був проведений святковий експрес «У шапці-невидимці Миколай несе гостинці». Організаторами заходу  були працівники бібліотеки та Будинку дитячої та юнацької творчості.  На захід були запрошені читачі бібліотеки та вихованці гуртків – це учні 3-в класу ЗОШ №1 та учні 4-го класу ЗОШ №2.Дітей ознайомили з історією виникнення свята, розповіли, ким був Миколай насправді, і чому його після смерті визнано святим. З великим нетерпінням присутні чекали Святого Миколая.  І от він прийшов. Скільки радості було у дітей ! Розповідали йому вірші, дружно співали пісню «Ой хто, хто, Миколая любить». Веселі ігри, загадки, конкурси запропонував Миколай дітям. Весело і гамірно було в бібліотеці. Після закінчення свята, як годиться, Миколай роздавав гостинці. Солодощі отримали всі діти, адже всі вони протягом року були чемні і слухняні, радісні та добрі, зробили багато добрих справ, гарно вчились, мали хорошу поведінку, допомагали батькам.

До свята працівники бібліотеки оформили книжкову виставку «Зимонька завзята несе нам свята», яка своїм яскравим оформленням привертає увагу відвідувачів бібліотеки.

Метки: ,


Оставить отзыв