Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду, Методист рекомендує > Читаючі діти – майбутнє країни і бібліотеки.

Читаючі діти – майбутнє країни і бібліотеки.

dscn2616_15 листопада на базі РБД та ЦРБ відбувся семінар бібліотечних працівників Миколаївського району з питань обслуговування користувачів – дітей за темою  «Сільська бібліотека: сучасні можливості формування дитячого читання».

 Відкрила спілкування  і привітала присутніх  директор Миколаївської ЦБС Власенко К.О.dscn2630_

 «У наш час, як і завжди, читача ми починаємо виховувати з дитинства. Тому дітям потрібно приділяти  особливе місце в роботі сільської бібліотеки», – так розпочала своє звернення до колег заступник директора по роботі з дітьми І.М. Каштальян  З методичною консультацією   «Формування національної свідомості підростаючого покоління»  виступила провідний методист району  О. І. Люткіна. Також свою консультацію «Дитячий читач: розвиток інтересу до книги і читання»   запропонувала провідний  бібліограф ЦБС М.Г. Ярмоленко.

 dscn2613-_Ділились досвідом роботи і наші сільські колеги. Г. Г. Захарова, зав. Ковалівською філією,  поділилась досвідом роботи з краєзнавчого напрямку  «Краєзнавство в бібліотеці – сприяння вихованню у дітей почуття національної гідності і патріотизму». «Активні форми залучення підростаючого покоління до громадської активності та волонтерства»  – поділилась  досвідом роботи на цю тему і виступила з презентацією  А.В. Гарагуля, зав. Кир`яківською б/ф.

Бібліотекарі ділились  своєю роботою з дітьми протягом поточного року в «Галереї досвіду». Кожен мав змогу розповісти про свій досвід або взяти собі на увагу досвід інших  для подальшої діяльності.

Природно, під кінець року велась розмова і про планування на наступний рік. Несподівано і приємно було для всіх учасників семінару дізнатись  про переможця обласного конкурсу соціальної реклами А. В. Гарагулю і привітати її з тим, що її читачі отримали ІІ місце з відеороликом «Читать или не читать».  Всі з задоволенням переглянули  деякі авторські роботи і інших учасників конкурсу.

На завершення семінару бібліотекар РБД М. Ю. Вертелецька підготувала цікаву інформацію «Роль читання у сприйнятті і мисленні людини» .  Марина розповіла про   вплив читання на головний мозок, на емоційний стан людини, її поведінку. 

Також ми здійснили віртуальну мандрівку по сторінках ресурсів бібліотек , що обслуговують дітей. До речі, інформацію «Роль читання у сприйнятті і мисленні людини» можливо переглянути на сторінці РБД у ВК  «Запрошує Читай – Містечко» (https://vk.com/id206455810)

 

Метки: ,


Оставить отзыв