Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > День партизанської слави

День партизанської слави

dscn009222 вересня – цей день в історії України: відомий як День партизанської слави, встановлений Указом Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001.

Це – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Такими словами розпочалася лінійка «Партизанськими стежками війни» 22 вересня 2016 року в Новобузькій гімназії , присвячена пам’яті героїв партизанської слави.

Під тихий звук музики з уст бібліотекарів районної бібліотеки для дітей звучить вірш «Партизани». Пам’ять про юних партизанів Миколаївщини вшанували  хвилиною мовчання. Уважно, з повагою до минулого учні гімназії прослухали інформацію про підпільно-партизанський рух на Миколаївщині та про підпільні групи, які діяли на території Новобузького району.dscn0091

Бібліотекарі разом з гімназійною родиною провели годину пам’яті учасників тих страшних подій, які навічно викарбувалися в світовій історії.

До лінійки в бібліотеці оформлена книжкова виставка «Збережемо пам’ять про подвиг» та проведений огляд літератури за темою.dscn0094

Метки:


Оставить отзыв