Вы просматриваете Главная > Небібліотечна творчість бібліотекарів > Іграшки із шкарпеток

Іграшки із шкарпеток

    Вишнякова Олена Володимирівна, заступник директора Казанківської ЦБС по роботі з дітьми. В районній дитячій бібліотеці працює з 1980 року. У вільний від роботи час любить займатися рукоділлям. У різні роки це були різні захоплення. В’язала на спицях дитячі речі-носочки, кофтинки, шапочки. В’язала і для себе нові вбрання. Приваблює її і вишивка. Має власні роботи. Та найбільшим захопленням стало виготовлення дитячих іграшок. Для своїх дітей шила іграшки з тканини. Останнім часом опановує мистецтво виготовлення іграшок із шкарпеток.

   Шкарпетка-предмет таємничий та маловивчений. Для одних вона предмет гардеробу, для інших море-фантазії для втілення цікавих ідей та незвичного рукоділля. А ще шкарпетка-це відмінний матеріал для виготовлення іграшок своїми руками.

   Що може порадувати онуків більше, ніж нові іграшки? Та ще якщо ці іграшки. зроблені руками бабусі, а в процесі виготовлення і онуки теж приймають участь. Тож іграшки виготовляються дуже швидко та весело.

   Техніка виготовлення іграшок дуже проста, а сам процес не потребує багато часу та великих затрат. Необхідно тільки придбати різнокольорові шкарпетки і приступати до роботи. Такі іграшки безпечні для здоров’я онуків, зацікавлюють їх та допомагають розвиватися та весело проводити свій час.

       006 009

 

Метки:

2 коментарі к “Іграшки із шкарпеток”

  1. Чебан Ірина :

    Яка ви молодчина! Дуже-дуже симпатичні звірятка!!! Дякую за ідею! Обовязково спробую і я!

  2. Чебан Ірина :

    Прекрасний матеріал для нашої творчої лабораторії “Непотрібні речі – на користь малечі!


Оставить отзыв