Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Медіаграмотність та розвиток критичного мислення працівників бібліотек»

«Медіаграмотність та розвиток критичного мислення працівників бібліотек»

IMG_558127 липня в рамках заходів по підвищенню кваліфікації відбувся тренінг з медіаграмотності для бібліотекарів Веселинівської централізованої бібліотечної системи «Медіаграмотність та розвиток критичного мислення працівників бібліотек». Тренінг проводив інженер-програміст П.О.Тодавчич, який протягом 2016 року був учасником тренінгів з інформаційної безпеки та медіаграмотності, організованих Миколаївською ОУНБ ім.О.Гмирьова та Херсонською молодіжною організацією «Нова генерація».

Мета даного тренінгу: надання базових знань у сфері медіа, ознайомлення бібліотекарів з найрозповсюдженішими видами маніпуляцій і пропагандою, а також, надання їм базових інструментів перевірки інформації та критичного мислення, щоб потім надати ці знання та отриману інформацію своїм відвідувачам, допомогти їм не стати мішенню маніпуляцій та дезинформації.

IMG_5584Учасники заходу активно брали участь в обговоренні та виконанні практичних завдань та вправ, ділилися своїми спостереженнями.

Очікується, що після даного тренінгу бібліотекарі та читачі  бібліотек будуть свідомішими медіакористувачами, знатимуть, яким чином перевіряти різного виду сумнівну інформацію.

Метки: , , ,


Оставить отзыв