Вы просматриваете Главная > Відеобухта, Галерея досвіду > Відкриваючи книгу – відкриваємо світ!

Відкриваючи книгу – відкриваємо світ!

Що нам дарує й відкриває книга

У кожній літері її повчальних слів?

В її устах шумить і гра діброва,

Сміється небо і щебече птах.

О, як рятує нас книжкова мова

Своєю мудрістю на білих сторінках.

Друзі ! До вашої  уваги ми пропонуємо відеоролик «Світ дитячої бібліотеки».

Всі бажаючі можуть знайти його у пошуковій системі Google чи на відеохостингу YouTube, ввівши ” Світ дитячої бібліотеки “, або перейти по прямому посиланню: https://youtu.be/3i2_903rJHE

Запрошуємо вас до знайомства з Арбузинською районною бібліотекою для дітей. Наш колектив переконаний, що дитяча книга, попри високі новітні технології, залишатиметься хорошим другом для дітей, читання даруватиме радість і приємні миті, наснагу до пізнання нового і непізнаного.

Якщо ти дошкільник або учень 1 – 4 кл. – тебе радо зустрінуть у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 кл. У цьому відділі все найкраще: нові книги, газети, журнали, іграшки, веселі ігри, казкові несподіванки. Діти тут не лише читають, а й відпочивають, спілкуються і, звичайно, граються.

Для маленьких артистів діє театр, який пропонує лялькові вистави, театралізовані свята, хіт-паради казкових героїв та інше. Тут по-справжньому можна відпочити після напруженого шкільного дня, отримати задоволення і творчу наснагу.

У цікавий і захопливий світ знань, інформації та розваг потрапляють ті, хто завітає до відділу обслуговування учнів 5-9 кл. Вам допоможуть у підготовці домашніх завдань, підбірці матеріалів до рефератів та уроків. На вас чекають новинки для дозвільного читання: детективи, фентезі, пригоди та багато інших цікавинок.

Ви бажаєте дізнатися більше, отримати змістовну і різноманітну інформацію – тож завітайте до Інтернет-центру нашої книгозбірні.

Книга завжди була і залишається отим духовним живильним джерелом, яке постійно плекало інтелектуальний потенціал кожної нації.

     Бібліотека + дитина – це знань і перспектив лавина !

Метки:


Оставить отзыв