Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Дружба з книгою – це свято»

«Дружба з книгою – це свято»

   Під такою назвою пройшов перший день Тижня дитячої книги у Братській районній бібліотеці для дітей.  З раннього дитинства книги входять у наше життя й залишаються з нами назавжди. З дитячих років книга допомагає пізнати себе і зрозуміти світ. Змалку, затамувавши подих, діти слухають казку, в якій добро бореться зі злом, переживають за улюблених героїв, пізнають світ, радіють прекрасному і доброму.

  Звідки беруться книги, як друкуються в наш час і скільки книг є в районній бібліотеці для дітей – про все це учні 5-х класів гімназії (педагоги Глаголенко В.І. та Сушко Л.В.) дізналися під час заходу. Бібліотекар представила дітям виставку – знайомство «Book – симпатія», на якій представлено найкращі книги сучасних авторів.

  В народі кажуть «Хто багато читає-той багато знає». І це дійсно так. Свої знання діти показали в конкурсах на кмітливість та ерудицію, за що отримували щирі оплески. Приємною, хвилюючою миттю стало нагородження найбільш активних читачів, які часто відвідують бібліотеку, приймають участь в різноманітних конкурсах. Переможцем конкурсу «Найкращий читач 2014» та найактивним читачем визнано учня 7-го класу ЗОШ I-III ступеня Гулака Дмитра. Грамотами за читацьку активність нагороджені учні 3-го класу ЗОШ I-III ступеня Яншина Ангеліна, Ворона Маша, Колісниченко Іра, учні 5-го класу гімназії Ленда Валя, Жилінська Валерія, Пузняк Аліна, Ісраєлян Сюзанна, учні 4-го класу початкової школи Обелець Настя, Данілова Юля, Леус Настя, учень 6-го класу ЗОШ I-III ступеня Герас Саша. Нагороджених щиро вітала начальник відділу культури і туризму О.О.Буберенко.

Гарного настрою, змістовних та цікавих книг побажали організатори заходу всім учасникам свята.

70 71 72

 

 

Метки: ,


Оставить отзыв