Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду, Патріотична хвиля > Краю мій-ти частина України

Краю мій-ти частина України

Вулична акцiя Перемоги тяжкий шлях (2)В Миколаївській області 2016 рік наголошено роком письменників – краян. Дитяча бібліотека району долучилась до обласної акції «День читання», присвячений життю та творчості: відомого поета Еміля Ізраїльовича Январьова (1931-2005); історика, поета та археолога, дослідника скіфської старовини Бориса Миколайовича Мозолевського (1936-1993); критика і публіциста Віталія Опанасовича Карпенка (1941 р.н.); миколаївського поета, перекладача Валерія Петровича Бойченка (1941-2011); дитячої письменниці, перекладача Ганни Петрівни Зонтаг (1786-1864).

Протягом дня наші читачі мандрували сторінками сайту ОДБ, присвяченими вищеозначеним ювілярам. В бібліотеці пройшли перегляди відео сюжету, створеному на замову дитячої бібліотеки «Письменники Миколаївщині» у підготовці, зніманні та виготовленню відеоролика допомагали і наші читачі і друзі бібліотеки. Особлива подяку Олександру Пану за роботу над сюжетом.

Вулична акція «Читай – пізнай свій рідний край!», на якій бажаючим було запропоновано почитати твори літераторів –ювілярів, ознайомитись взагалі з іменами письменників Миколаївщини, викликала великий інтерес у дітей і дорослих. Також була оформлена виставка –мандрівниця в бібліотеці та за її межами «Любі твори рідних письменників».

Перемоги тяжкий шлях Терлецька Л.В. Спогади про вiйну

До Дня Перемоги  пройшла вулична акція-блискавка «Перемоги тяжкий шлях», я ході якої були презентовані книги- спогади про Миколаївщину  часів війни. Деякі уривки були зачитані вголос.  Несподівано акція мала продовження. Про життя нашого краю у полум`яні роки поділилась спогадами очевидець, наша колега Терлецька Л.П., яка була під час війни маленькою дівчинкою.

Бібліотека продовжує низку заходів, спрямованих на підтримку національно – патріотичного виховання дітей. Протягом квітня – травня проведено низку скайп- зустрічей  «Усі ми діти твої, Україна!». Діти Дніпропетровської, Запорізької областей спілкувались з нашими читачами, розповідали про особливості свого краю, про походження назв своїх населених пунктів, читали вірші своїх земляків, співали. Ми сподіваємось, що таке спілкування залишиться у пам`яті малечі.

Метки: , ,


Оставить отзыв