Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Тиждень дитячого читання в Березнегуватому

Тиждень дитячого читання в Березнегуватому

Можливість перевірити свої знання та позмагатись з однолітками в інтелектуальних іграх  отримали  шестикласники Березнегуватого, завітавши до дитячої бібліотеки  в День відкриття Тижня дитячого читання.

Цього дня в бібліотеці пройшов  патріотичний  ерудиціон  «Цікаво про Україну».  Бібліотекарі підготували для учнів  «хитрі» запитання на знання історії рідного краю,  історії України, її географічних об’єктів, традицій та літератури.

Та ці запитання не застали зненацька юних інтелектуалів, які показали добрі знання в таких раундах: «Народознавчий млин», «Природничий кошик»,  «Історична парасолька», «Подорож по географічній карті України». Закінчувався кожний з  раундів   відеопрезентаціями  цікавих фактів про Україну: «Український гопак як  бойове мистецтво», «Цікаві факти про природу України», «Цікаві історичні факти», «Цікава Україна : факти з географії».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Протягом Тижня шести- та семикласники шкіл району виборювали призові місця  у 1 етапі  Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач -2016». У районній бібліотеці для дітей ними стали :  шестикласниця Карина Гросу та семикласниця Анастасія Ратушко, які й отримали дипломи переможців.

А ще юні друзі бібліотеки отримали багато корисної інформації, здійснивши  мандрівки у світ цікавих та корисних книжок.   Так, у  районній бібліотеці на весь поточний рік започатковано  акцію «Українська книга – українській дитині», в рамках якої проведено День відчинених дверей, на якому для школярів бібліотека  презентувала  книжкову  виставку-подорож «У світ пошуків, знахідок, відкриттів», виставку щойно одержаних новинок українських видавництв, показала лялькові вистави за мотивами українських  народних казок «Не за синіми морями», а юні поети познайомились із творчістю відомих письменників-краян.  Найактивніші читачі також стали нашими волонтерами: зібрали та подарували дитячій бібліотеці півсотні гарних книжечок українською мовою  для дошкільнят.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В один із днів Тижня користувачів бібліотеки порадувала грою на скрипці учениця 4 класу дитячої музичної школи Гордієнко Віка. А викладач  школи Наталія Олександрівна Тицька розповіла про історію створення скрипки – інструмента,  гру якого здавна полюбляють у нас в Україні.

Метки: ,


Оставить отзыв