Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Дружба з книгою –це свято !

Дружба з книгою –це свято !

DSCN1851_1_Тиждень дитячого читання — свято, яке не має аналогів ніде у світі, але вже давно вкоренилося в Україні, та й в інших країнах пострадянського простору. У наш час воно як ніколи набуває особливого змісту: тактовно, ненав’язливо, але цікаво і захоплююче організувати зустріч дитини і книги. Чи пройде між ними іскра любові або зацікавленості — залежить не лише від дорослих (батьків, бібліотекарів, письменників, видавців, педагогів), але й від самих дітей, а дорослі повинні зробити усе, щоб ця зустріч відбулася.

Щойно відбулося відкриття Тижня дитячого читання в бібліотеках Миколаївської бібліотечної системи. Районна бібліотека для дітей запросила на відкриття Тижня наймолодших читачів бібліотеки. Діти слухали історію виникнення Тижня, який налічує сім десятиліть свого існування. Для малих читайликів був проведений «Казковий квест». Діти разом з бібліотекарями, вчителем грали, співали, танцювали і відгадували загадки. Переможці і всі учасники отримали смачні даруночки.

AK3svpWF-qU aKE65T1Xyrk

На Тиждень і на час канікул в бібліотеці оформлено книжкову виставку «Читай, дивись і слухай українське» та літературний серпантин «Розкриваючи книгу – відкриваємо світ».

У рамках Тижня для учасників літературно – пізнавального творчого об`єднання «Паросток» пройшов  літературний капусник «Добрий сміх зцілює душу».

2 квітня – день народження всесвітньовідомого казкаря Х. К. Андерсена. Дитяча бібліотека підготувала відеоподорож «Мандри казковим шляхом Андерсена».

DSCN1864_1_

Для всіх бажаючих пройшов тренінг «Цікаве дозвілля з ІT». Сподіваємось, що для всіх відвідувачів бібліотеки Тиждень дитячого читання став дійсно святом, і наступного року, на весняних канікулах, діти не нудьгуватимуть біля моніторів і екранів, а покрокують до своєї бібліотеки для веселого і змістовного дозвілля.

Метки: ,


Оставить отзыв