Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Читай, як я! Читай краще за мене!»

«Читай, як я! Читай краще за мене!»

DSCN9807У рамках Тижня дитячого читання, в Новоодеській районній дитячій бібліотеці 1 квітня 2016 року було проведено Чемпіонат з читання вголос «Читай, як я! Читай краще за мене!»

Сьогодні, в час глобальної комп’ютеризації, в епоху соціальних мереж і електронних гаджетів, перед  бібліотекою стоїть  завдання: не втратити свого читача. Бібліотекарі районної дитячої бібліотеки намагаються, використовуючи елементи гри, прищепити юним читачам  любов до книги, пробудити інтерес до  читання, зацікавити дітей книгою настільки, щоб вільний час вони присвячували читанню.      Змагання з читання вголос проходило серед учнів 4 –х класів ЗОШ №2 на абонементі відділу обслуговування учнів 1-9 класів РДБ.

DSCN9768 DSCN9782 DSCN9806

 

 

 

 

 

 

Для учасників гри було оформлено книжкову виставку на якій  представлено збірки улюблених віршів, казок, оповідань, перші дитячі енциклопедії. Кожен учасник по черзі підходив до виставки, обирав книгу і без підготовки зачитував вірш або уривок з книги вголос. Головне – читати виразно і передати текст так, щоб зацікавити ним своїх товаришів.

Читання вголос дає можливість  навчитися легко і точно висловлювати думки, розвиває вміння критично мислити,  сприяє збільшенню словникового запасу, поліпшенню дикції, емоційного забарвлення, яскравості, правильності мови. А ще піднімає у дітей самооцінку і впевненість в собі. Начитані люди багато знають, а значить, почуваються добре і впевнено.

Всі учасники Чемпіонату з читання вголос продемонстрували гарні навички, читали виразно, не запинаючись, подарували собі і своїм друзям радість спілкування з книгою.

Метки: ,


Оставить отзыв