Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Літературне знайомство «Письменники-ювіляри Миколаївщини»

Літературне знайомство «Письменники-ювіляри Миколаївщини»

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання Братська центральна районна бібліотека для дітей провела літературне знайомство «Письменники-ювіляри Миколаївщини». Бібліотекар познайомила присутніх з літераторами-краянами, які жили і творили у нашому краю, хто і сьогодні прославляє щирим поетичним словом, любов до рідної країни, рідної землі, до людей, до природи, до всього, що нас оточує.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учні 6-го класу Братської ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрили для себе талант письменників-ювілярів, читаючи їх поезію, яка проникла в серце кожного присутнього і наповнила теплом та гордістю за наших талановитих земляків.

Вражаючи на те, що до навчальних програм шкіл введено розділ «Література рідного краю», учням було запропоновано ознайомитись з тематичною виставкою «Творчість митців слова Миколаївщини». Оскільки наша Братщина теж має багато літературних талантів, присутніх ознайомили з поетами району, які пишуть для душі, для серця. Це творчість Лідії Чулкової, Тетяни Бачиної, Володимира Бобріцького, Віктора Могильницького та інших.

Варто зазначити, що цей захід пройшов в доброзичливій, дружній атмосфері та наповнив юні серця незабутніми враженнями, а щире поетичне слово літераторів-краян посіяло в душах родючі зерна сильного українського слова.

Метки: , , ,


Оставить отзыв