Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Якщо читає дитина – Україна буде вільна і єдина!»

«Якщо читає дитина – Україна буде вільна і єдина!»

DSCN9685Кожного року, в чудові весняні дні, в Новоодеській районній дитячій бібліотеці проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це одне з найбільших бібліотечних свят року. 31 березня 2016 року, в гарно прикрашеній актовій залі Новоодеської ЗОШ №2 , відбулося урочисте відкриття Тижня дитячого читання «Якщо читає дитина – Україна буде вільна і єдина!»

Для учнів 1-4 класів було проведено літературно-музичну композицію «Разом читаємо – дружно живемо». Бібліотекар розповіла дітям про історію і традиції святкування Тижня. А далі діти поринули у перегляд веселого театралізованого дійства, яке для малюків підготували учні 7-А класу разом з бібліотекарями районної та шкільної бібліотеки.

DSCN9723В гості до дітлахів завітали  казкові герої: Барвінок та Ромашка, Королева Книга, Буратіно, Баба Яга. Поштарка принесла телеграми без підписів від казкових героїв, які не змогли, з поважних причин, завітати на свято, а діти дружно відгадали, від кого ці посилання.

Найбільше присутнім сподобалася Баба Яга, яка  намагалася спіймати Буратіно, щоб він не зміг подарувати дітям чарівного ключика, що відкриває скарбницю непрочитаних книг. Але діти довели, що вони люблять читати, багато цікавого дізналися з книжок. Вони жваво відгадували загадки Бабусі Ягусі та складали разом з нею вірш про бібліотеку. Насамкінець Баба Яга похвалила дітей і попрохала записати її до бібліотеки.

Є в Казковому королівстві Книжкова лікарня, куди потрапляють книжечки, з якими погано поводилися читачі і їх сторінки забруднилися чи порвалися. Книжковий лікар вилікував Книжку, яка втекла від дівчинки тому, що вона про неї зовсім не дбала. А потім Книжковий лікар розповіла дівчинці, як треба берегти Книгу і познайомила  дітей з правилами поводження з книгами.DSCN9699

Королева Книга ще раз привітала присутніх зі святом і запросила дітей до себе у гості – до бібліотеки – до свого Книжкового королівства. А казкові герої запропонували дітям переглянути книжкову виставку  «Літературний календар», щоб познайомитись з творами  казкарів та письменників-ювілярів 2016 року.

Учні 2-А класу взяли участь  у флешмоб-акції, щоб привернути увагу перехожих до книги та читання.  Діти разом з вчителькою та бібліотекарями районної DSCN9720дитячої бібліотеки вийшли на дитячий майданчик з гаслом  «Хай Україна вся читає – книга нас усіх єднає!»

І це дійсно так, аджеDSCN9762 «Якщо читає дитина – Україна буде вільна і єдина!»

Метки: ,


Оставить отзыв