Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Книжкова країна – запрошує!

Книжкова країна – запрошує!

31 березня в Єланецькій районній бібліотеці для дітей було весело і гамірно. Закінчувався Всеукраїнський Тиждень дитячого читання традиційним Святом Посвячення в читачі всіх першокласників Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст., яких урочисто прийняли до складу юних читачів дитячої бібліотеки.

У святково прикрашеній читальній залі радо зустрічала першокласників Бібліознайка. Атмосферу казки створили літературні герої: Книжка, Баба Яга, Буратіно, Королева Книга.

Разом з Буратіно та Королевою Книгою діти пригадали правила поводження з книгою, відгадували загадки та розгадували чарівний кросворд. Дружно склали обіцянку юного читача, отримавши «чарівного ключика» від бібліотеки. Свято супроводжувалось мультимедійною презентацією, музикою, піснями, що додало веселого настрою дітлахам.SAM_6939

Директор Єланецької ЦБС Вікторія Анатолівна Слободніченко привітала малечу з вступом у дружну сім’ю юних читачів районної бібліотеки для дітей та побажала їм прочитати якнайбільше книг і ніколи не розлучатися з книгою.

Реалізуючи бібліотечну соціально-культурну програму «Зростаємо разом з книгою», дитяча бібліотека відкриває для юних читачів  двері у чудовий світ книги, читання та знань.

SAM_6914

Метки: ,


Оставить отзыв