Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Щиро запрошуємо в Книгоград!

Щиро запрошуємо в Книгоград!

DSCN9054Традиційно навесні наша, Новобузька районна бібліотека для дітей, проводить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Наші читачі його люблять і чекають з нетерпінням. Це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття. Зустрічі з найулюбленішими письменниками, їх новими книжками, книжкові іменини, літературні подорожі, ігри та вікторини, різноманітні конкурси та акції, презентації — і все це супроводжується приємними несподіванками. За приємні несподіванки працівники бібліотеки для дітей вдячні: Гайдар В., Рурич А., Бурдунюк С., Сліпковій Т.

У чарівний світ книги вхід доступний кожному. Тож не лінуйтеся читати, розширюйте свій кругозір, вчіться у книг добру та справедливості – і ви неодмінно станете справжньою Людиною з великої літери. Адже книга – це запорука успіху!

DSCN9164Цього року в бібліотеці Всеукраїнський тиждень дитячого читання мав назву «Щиро запрошуємо в Книгоград!» і проходив з 21 по 25 березня 2016 р., гостями районної бібліотеки для дітей  були вихованці дитячого садочка «Малятко», учні 6 класу Новобузької гімназії та учні 6-В, 8-А класів Новобузької ЗОШ №1 І – ІІІ ступенів. Запрошені мали змогу поспілкуватися з О.С.Репіхович, авторкою книги «Житній сніп» та ін., погратися в цікаві ігри, помандрувати сторінками дитячих книг, а співробітники завжди з нетерпінням чекають зустрічі з книголюбами.

Всім мирного неба, міцного здоров’я, достатку та благополуччя!

Метки: ,


Оставить отзыв