Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду, Патріотична хвиля > СПІВАЄМ СЛАВУ ТІЙ ПОДІЇ І ТЕПЕР (Історичний екскурс до Дня Соборності України)

СПІВАЄМ СЛАВУ ТІЙ ПОДІЇ І ТЕПЕР (Історичний екскурс до Дня Соборності України)

1Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такою датою для України стало 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки ЗУНР і УНР. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності. Майже 100 років тому це слово було вписане в історію українського народу.

Цю подію відзначили і в дитячих бібліотеках Миколаївської області, аби ще раз довести, що Україна – це високорозвинена та єдина  держава, що вона могутня, має свою історію. А також, щоб поглибити знання дітей-читачів про історичний факт злуки українського народу.Вознесенськ 1Так, в дитячій бібліотеці комунального закладу  «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» 22 січня 2016 року в читальному залі, прикрашеному українською символікою, зібралися учні 1-А (5) класу Вознесенської гімназії разом з вчителем та батьками. Присутні з цікавістю слухали розповідь бібліотекарів про виникнення свята Соборності, про історичні факти, пов`язані з цією подією. Переглянули відеофільм, присвячений Дню Соборності. А також до уваги дітей з відеороликів лунали пісні про Україну. Самі діти, одягнені  в вишиванки, з душею декламували вірші про свою країну.

У районній бібліотеці для дітей Єланецької ЦБС подіям історичного минулого нашої держави було присвяЄланецьчено засідання читацького об’єднання «Літературні зустрічі». Це була година спілкування «Соборність України – соборність нашої свідомості», на якій бібліотекар О. П. Добровольська розповіла про історію виникнення свята Соборності України, супроводжуючи розповідь сюжетами з документальних фільмів. Емоційності заходу додав образ України, втілений бібліотекарем О. Л. Мартинюк  з  вірша  Т. Домашенко  «Я не окраїна, я не руїна, я – Україна».

IMG_214226 січня 2016 року у Врадіївській центральній дитячій бібліотеці  бібліотекарями відділу обслуговування читачів–учнів 5-9 кл.  Кочержинською О.В. та  читального залу Степановою В.А.  було проведено історичну годину «Соборна мати Україна – одна на всіх як обеіг» для учнів 8-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Дубенко Н.М.), в якій взяли участь учні класу в національних костюмах Лозінська Тетяна, Багрін Анна, Гожак Анастасія , Ребдело Олена , Гуртовенко Дмитро.

Заходи ще раз переконали дітей, що лише в єдності та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Метки: , , ,


Оставить отзыв