Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду, Патріотична хвиля > Вахта пам’яті « Наш дух не зламати, свободу не вбити!”

Вахта пам’яті « Наш дух не зламати, свободу не вбити!”

Шлях до свободи

Борімося – і переможем !

Хай знають друзі й вороги,

Що ми усе на світі зможем,

Нам хватить волі і снаги.

20 листопада в Арбузинській районній бібліотеці для дітей пройшла Вахта пам’яті « Наш дух не зламати, свободу не вбити ! », присвячену Дню Гідності та Свободи.

Ведучі заходу А. Середенко та С. Ляпало розповіли учням 8 класів Арбузинської ЗОШ ІІ – ІІІ ст. № 2 ім. Т. Шевченка про хронологію подій 2013 – 2014 років, революцію Гідності та учасників  Євромайдану, про героїв  Небесної сотні, трагедію початку неоголошеної війни Росії проти України, окупацію Кримського півострова.

Всі присутні з болем в серці, але гордо і шанобливо хвилиною мовчання віддали данину пам’яті тим, хто дав нам шанс збудувати нову країну. У цих трагічних подіях смерть кожної людини – це не просто втрата однієї сім’ї, а біль усього народу.

Не менш хвилюючим був і момент виконання пісень на патріотичну тему солістами районного Будинку культури  О. Петренком, М. Воробйовим та О. Зайцевим.

В Інтернет – центрі дитячої книгозбірні діти передивились мультимедійну презентацію «Хоробрі серця», присвячену воїнам АТО Арбузинщини, а також документальні фільми «Революція Гідності» та «Ода героям в річницю Євромайдану». Також до уваги присутніх була представлена книжкова виставка « Минуле і майбутнє моєї України».

 DSCN4150 DSCN4119 DSCN4148

Метки: ,


Оставить отзыв