Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Людського надбання скарбниця »

«Людського надбання скарбниця »

 

 

 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сама назва «Всеукраїнський» свідчить про те, що це свято не тільки професійне, але й загальнонародне, бо любов до книги і до читання, яка прищеплюється в бібліотеці, передається з покоління в покоління.

 Історія книгозбирання починається з бібліотеки, де зберігалися книги на глиняних табличках, і продовжується сьогодні, коли бібліотека є загальнокультурним центром, де людина збагачує себе духовно та інтелектуально, де кожна дитина може безкоштовно та якісно провести своє дозвілля.

 Миколаївська РБД розчинила двері для усіх бажаючих розділити радість свята бібліотек.

  Першокласники пройшлися мандрівкою по книжковому  царству, завітали в усі «райончики» бібліотечної країни.

  Для наших читачів ми підготували та провели День Відчинених дверей «Людського надбання скарбниця», який був присвячений святу бібліотек. Читачі – учні шкіл № 60 та № 61 привітали бібліотеку та бібліотекарів з професійним святом і побажали успіхів у роботі з книгою та з читачем. Також був проведений флешмоб: « Я люблю читати! Бібліотека, зі святом!»

   Дітям та педагогам була представлена презентація «Найвідоміші бібліотеки світу», де мова йшла про національні бібліотеки таких країн світу, як Єгипет, Великобританія, США, Росія, Білорусь, Швеція, Ватикан, Китай тощо. Діти дізнались, що найстаріша бібліотека у світі – це Бібліотека Ассірійського царя Ашшурбаніпала в Ніневії (сер. VII ст. до н.е.). Ще одна з найвідоміших – Александрійська бібліотека в Єгипті (І ст. до н.е.).

  А на території України перша відома бібліотека була заснована Ярославом Мудрим при Софійському соборі у м. Києві 1037 року.

Далі діти познайомились з книжковою виставкою «Дивосвіт скарбів книжкових», яка складається з цікавих науково-пізнавальних та художніх книжок з фонду бібліотеки. Читачі також дізнались про історію створення дитячої районної бібліотеки, про різноманітні заходи, акції та конкурси, що тут проходять, літературно – пізнавальний клуб: «Паросток», бібліотечні свята і будні, і зрозуміли, що саме тут можна провести своє змістовне дозвілля.

  Вся діяльність нашої дитячої бібліотеки спрямована на те, щоб кожна дитина, яка переступає поріг бібліотеки, відчула радість читання, відчула, що дружба з книгою – це свято довжиною в  життя.

  Вітаємо усіх колег зі святом!

    BR_g8fjCGHU 7OhQDLX5c4Q 0LKj7AxeGSU

Метки: ,


Оставить отзыв