Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду, Небібліотечна творчість бібліотекарів > Дарунок творчої душі Ігоря Мартинюка

Дарунок творчої душі Ігоря Мартинюка

Зустрічі з прекрасним, створеним нашими читачами, стали традиційними у «Маминій світлиці» Єланецької районної бібліотеки для дітей.

З приходом літа бібліотекарями було організовано та проведено вернісаж під назвою «Дарунок творчої душі Ігоря Мартинюка».

Говорять, якщо людина талановита, то талановита у всьому. Це в повній мірі характеризує нашого земляка, вихователя Єланецького ПАЛ, неординарну, творчу особистість, Ігоря Мартинюка.  Під час заходу для юних читачів була відкрита чарівна виставка, де автор презентував  свої  нові збірки поетичних творів  «Вояж душі», «Шляхом істин та надій», «Ріка життя», «Гумор по-українськи». Діти з захопленням слухали Ігоря, його цікаві історії з життя, власні пісні…

Та несподіванкою для всіх стало, коли молодий, обдарований, життєрадісний поет і композитор провів майстер-клас із бісероплетіння та представив немалу кількість виробів з бісеру.

І це ще не все: душа Ігоря Мартинюка дійсно стала справжнім дарунком як для користувачів бібліотеки, так і для її працівників, бо виявилося, що він ще й прекрасний садівник чудернацьких кактусів, яких було представлено близько п’ятидесяти видів.

Все це вразило юних читачів Єланецької  ЗОШ  І-ІІІ ст., вони були у захваті від його творчості і від нього самого, діти просто засипали його запитаннями відносно його перших поезій,  пісень, захоплення  бісером, брали автографи, фотографувалися, домовлялися про наступну зустріч. А коли йому «закидали», що нібито це не чоловіча справа, він  впевнено процитував В.Сухомлинського (бо за освітою І.Мартинюк вчитель української мови та літератури)  «Кожний юнак, кожна дівчина повинні знати, що, навчаючись у школі, їм треба готувати себе до праці, до того, щоб створювати цінності, корисні для людини, для суспільства».

 Дирекція централізованої бібліотечної системи відзначила Подякою за особистий внесок Ігоря Сергійовича в  проведення заходів  у районних бібліотеках, побажали творчого натхнення та здійснення мрій!

Перегляд літератури «Чарівні візерунки» познайомив юних читачів з книгами про виготовлення  різноманітних виробів з бісеру, створення м’якої іграшки та виробів з природного матеріалу.

Тож,  шановні  читачі,  завітайте до районної бібліотеки для дітей, де на вас чекає  експозиція творів  «нашого» місцевого талановитого поета і композитора – Ігоря Мартинюка.

     IMG_1567 IMG_1519 IMG_1521

                      IMG_1558 IMG_1561

Метки:


Оставить отзыв