Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Літо. Діти. Бібліотека.

Літо. Діти. Бібліотека.

 

     З початком літніх канікул в бібліотеках Миколаївського району стартували «Літні читання». Нагадуємо всім молодшим мешканцям району, що на них чекають цікаві різноманітні заходи, голосні читання, книжкові виставки та програмні твори за літніми списками.

2 червня читачі Миколаївської районної бібліотеки для дітей були запрошені на свято, присвячене міжнародному Дню захисту дітей і відкриттю літніх читань «Дружба з книгою – це свято». У парку «Невідомому солдату» на дитячому майданчику пройшла акція «Дитяча бібліотека запрошує» для найменших мешканців райцентру, які щойно навчилися ходити.

  4 –го червня пройшла святкова зустріч з вихованцями пришкільного табору ЗОШ №61 «Хай сонцю і літу всміхаються діти». На порозі бібліотеки дітей зустрічав бібліотечний клоун Клуня та бібліотекар Марина Юріївна Вертелецька. Весело і швидко минув час у  спілкуванні. Діти і бібліотекарі розмовляли про чудове дитяче свято – День захисту дітей, розповідали про свої права та обов`язки, згадували про казкових правопорушників, гралися та співали. Під кінець зустрічі дітям продемонстрували найцінніший скарб на світі. Малеча не вгадала, що це за скарб. Всі з зацікавленістю зазирали до скрині. Кожен побачив себе. Діти зрозуміли, що найцінніший у світі скарб – людина!

  Свято відвідав заступник голови Миколаївської районної ради Панський Сергій Сергійович. Він привітав юних читачів, висловив своє особисте ставлення до книги та запросив дітей влітку відвідувати бібліотеки району та цікаво і корисно проводити літні канікули.

Також був проведений правовий серпантин «З дитинства знай свої права».  Наприкінці зустрічі всі діти отримали смачні даруночки.

   З метою залучення підростаючого покоління до книги, бібліотеки та  читання Миколаївська районна бібліотека для дітей проводить одноденні виставки -мандрівниці.  30 травня виставка зупинилась у парку райцентру «Невідомому солдату». Вона має назву «Літо щедре, літо величаве».

А ще бібліотека запрошує дітей протягом усього літа на голосні читання «Бібліотека для розуму і серця».

     Святкове_вiдкриття_Лiтнiх_читан_ Акцiя_у_парку Виставка_-_мандрiвниця

Метки: ,


Оставить отзыв