Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду >

Тиждень дитячого читання – свято, яке не має аналогів ніде у світі, але вже давно вкоренилося в Україні. У наш час воно як ніколи набуває особливого змісту: тактовно, ненав’язливо, але цікаво і захоплююче організувати зустріч дитини і книги. Чи пройде між ними іскра любові або зацікавленості – залежить не лише від дорослих (батьків, бібліотекарів, письменників, видавців, педагогів), але й від самих дітей, а ми, бібліотекарі, повинні зробити усе, щоб ці зустрічі відбулися.

В Новобузькій районній бібліотеці для дітей на протязі Тижня дитячого читання, який пройшов під назвою «Хай книга у пошані буде, адже читають усі люди!» оформлена книжкова виставка “Добрий день, книжковий Тиждень”.

Стало доброю традицією до відкриття Тижня на свято Дня народження книги запрошувати вихованців дитячого садочка “Малятко”, які в майбутньому стануть гарними читачами, учасниками проведення бібліотечних заходів. Діти з великим задоволенням присвячують вірші книзі, танцюють та співають для неї.

Протягом Тижня життя в стінах бібліотеки було бурхливим, веселим, гомінким, насиченим життям: проводилися найрізноманітніші заходи: ігри, вікторини, змагання, конкурси між усіма бажаючими. Особливо запам’ятався дітям літературний бумеранг «Академія книжкових піратів». Бібліотекарі з учнями гімназії 1(5)класу на кораблі «Бібліотечна перлина» подорожували піратськими островами, в які перетворилися відділи бібліотеки, збирали частини карти. А учні Новобузької ЗОШ №1 2-Б класу дізнавалися про те, як створювалися численні книжні багатства, а учні 5-В класу відвідали Храм святих апостолів Петра і Павла, де отець Ігор разом з працівниками біблотеки провели урок духовності «Душа людини невмируща».

Не залишилися поза увагою і наші улюблені маленькі вихованці реабілітаційного центру “Веселка”. Вони читали книги, подорожували та веселилися. Всі учасники отримали невеличкі сюрпризи від книжкового будинку –БІБЛІОТЕКИ. 

    Атакуют__команди_пiратс_ку_мережу Бiблiотечнi_бiблiотекарi_-_пiрати Вiдкриття_Тижня-дитячий_садочок_Малятко

   Добрий_ден_,_книжковий_Тижден_! Про_iсторiю_створення_книг_говорили_з_учнями_2-Б_класу Урок_духовностi

Метки: ,


Оставить отзыв