Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду >

      20 січня в Братській районній дитячій бібліотеці  відбулася зустріч учнів шкіл селища, волонтерів, братчан, які брали участь у виготовленні маскувальної сітки для бійців АТО в ході акції «Сплетемо сітку  захиснику – допоможемо бійцям АТО», а також  з  воїном АТО, нашим земляком, Олександром Волошиним, військовий підрозділ якого отримав маскувальну сітку, виготовлену руками братчан.

   Присутні зустріли воїна-земляка оплесками, поцілунками, квітами. Із задоволенням спілкувалися, поставили йому безліч запитань: про умови, в яких перебувають наші бійці в місцях бойових дій,  про забезпеченість зброєю, які бойові завдання виконує його військовий підрозділ, а також висловили подяку йому та всім, хто, ризикуючи своїм життям, захищає незалежність нашої держави, побажавши на прощання миру.

   Заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько привітав усіх з Днем Соборності і зазначив: «Соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень до збереження єдиної і неподільної України. Боротьба українців за єдність держави, звитяги наших бійців під час захисту її території – все це прагнення  до того, щоб в країні запанували мир і спокій, невіддільні від почуття національної свободи та гідності».

                   790

 

Метки: ,


Оставить отзыв