Вы просматриваете Главная > Методист рекомендує > Вебінар «Бути & пам’ятати: пам’ять як інструмент національної безпеки. Актуальні теми та акценти для бібліотечної практики»

Вебінар «Бути & пам’ятати: пам’ять як інструмент національної безпеки. Актуальні теми та акценти для бібліотечної практики»

Шановні колеги! ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує усіх зацікавлених стати учасником вебінару «Бути & пам’ятати: пам’ять як інструмент національної безпеки. Актуальні теми та акценти для бібліотечної практики», що відбудеться онлайн  10 червня 2021 року  з 14ю00  до 17.00 на платформі Zoom.Спікери: Наталія Іванченко, к.філол.н., начальниця управління інституційного забезпечення політики національної пам’яті УІНП Павло Подобєд, історик, заступник начальника управління – начальник відділу обліку та збереження місць пам’яті УІНП Вікторія Яременко, історикиня, заступниця начальника управління – начальниця відділу аналізу тоталітарних режимів УІНП Віталій Огієнко, головний спеціаліст відділу тоталітарних режимів УІНП Катерина Романова, к.і.н., завідувачка відділу науково-дослідної роботи Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності Ігор Кулик, директор Архіву національної пам’яті «Бути» і «пам’ятати» в умовах гібридної війни ‒ поняття взаємозалежні. Вебінар допоможе вам зрозуміти, як ідентичність та пам’ять у час інформаційної війни стають основою національної безпеки. Поговоримо про те, чи намащуються на хліб абстрактні поняття «пам’ять», «мова», «історія», «культура»?Завдяки фахівцям Українського інституту національної пам’яті ви: дізнаєтеся про поняття ідентичності та пам’яті, отримаєте докази їхньої дієвості у цифровому вимірі, поспілкуєтеся з провідними істориками Інституту про генеалогічні закони «трьох поколінь», про визначальні історичні події ХХ століття (Українська Народна Республіка, Голодомор, Друга світова війна, Революція Гідності) та дізнаєтеся ‒ як їх використовує російська пропагандивна машина у гібридній війні, навчитеся самі та зрозумієте ‒ як навчати інших самостійному пошуку інформації про репресованих родичів в інтернеті, побачите розмаїття можливостей щодо архівного пошуку в Україні,отримаєте пакет методичних розробок та відеоматеріалів для подальшого використання. Матеріали та інформація, отримана від спікерів, допоможе вам зрозуміти місію бібліотеки як інституції громадянського суспільства у роботі з питаннями історичної пам’яті, приверне увагу до важливих подій та розкриє їхнє значення для розуміння сьогодення і майбутнього, укріплюючи національну безпеку країни зсередини. Участь у вебінарі за попереднім записом. Вартість участі у вебінарі з отриманням сертифікату: для дійсних членів ВГО Українська бібліотечна асоціація та представників офіційних партнерів Асоціації ‒ 75 грн.,
для інших зацікавлених осіб ‒ 100 грн.

Джерело: тут

Метки: ,


Оставить отзыв