Вы просматриваете Главная > Актуальна тема > «Цілі сталого розвитку – ключові напрямки розвитку нашої планети»: запрошуємо до участі у проєкті

«Цілі сталого розвитку – ключові напрямки розвитку нашої планети»: запрошуємо до участі у проєкті

Шановні колеги! Пропонуємо вам взяти участь   у міжнародному освітньому проєкті, присвяченому Цілям сталого розвитку – ключовим напрямкам розвитку нашої планети, що у 2015 році були ухвалені на Саміті ООН. Україна також підписала Порядок денний ООН і заявила про готовність до 2030 року реалізувати 17 Цілей сталого розвитку, які покликані усім світом здійснити глобальні і якісні зміни у соціальних, економічних та екологічних сферах. Метою нашого проєкту є заохочення педагогів та працівників культурно-освітніх закладів, які працюють з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку, до активних дій задля сталого розвитку. Організаторами проєкту є польський Фонд CultureLab та українська громадська організація «Дитячий телевізійний театр «Юрашки» у партнерстві з управлінням освіти Львівської міської ради, Львівською обласною бібліотекою для дітей, ВГО Українська бібліотечна асоціація та Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.\ Проєкт співфінансується Польсько-Американським Фондом «Свободи» в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», що реалізується Фондом «Освіта для демократії». Проєкт передбачає такі компоненти та заходи:

1.Участь у конференції з елементами тренінгу, яка відбудеться у формі телемосту між Україною та Польщею. Головними спікерами будуть експерти та розробники навчальних матеріалів про Цілі сталого розвитку із Варшавського Фонду. Захід відбудеться 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, о 12:00 за київським часом. Усім зареєстрованим учасникам на електронну пошту буде надіслано порядок денний та ZOOM-посилання для участі у події.

Реєстрація тут: https://www.culturelab.pl/sdg-ukraina/

2. Для перших 250-ти зареєстрованих осіб, які 1 червня братимуть участь у онлайн-конференції, буде надіслано друкований комплект навчально-методичних матеріалів про Цілі сталого розвитку – це книга із тематичними казками, а також збірник із інтерактивними іграми та завданнями для роботи з дітьми.

3. Усі учасники проєкту отримають доступ до навчальних відеофільмів, які спеціально розробленні для педагогів та працівників культурно-освітніх закладів України.

4. Забезпечення усім учасникам проєкту подальшої експертної менторської підтримки шляхом проведення ZOOM-сесій.

5. Впровадження учасниками проєкту набутих знань серед дітей, які належать до їхніх компетенцій в рамках здійснення своєї професійної діяльності.

Усі учасники, які візьмуть участь у проєкті та впровадять отриманні знання серед дітей, отримають сертифікат участі у зазначеному міжнародному проєкті.

Найактивніші десять учасників проєкту отримають винагороду у вигляді запрошення на міжнародну конференцію про Цілі сталого розвитку, яка відбудеться 14-15 квітня 2022 року у Варшаві за участю чотирьох країн Європи. Видатки, пов’язані із поїздкою на конференцію до Варшави, будуть компенсовані організаторами заходу.

Для отримання додаткової інформації чи уточнень ви можете зателефонувати до представників проєкту в Україні: Роман Савчак: +38 0977977387,  Олена Кремньова: +38 0967153683.

Метки:


Оставить отзыв