![🎬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f3ac.png)
Сьогодні, 19 квітня, разом із учнями 1-го класу Школи-інтернату №7 ми поринули в історію кіномистецтва під час заняття “Світ екранних медіа”
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f3bc.png)
Учні із зацікавленістю подивились перші мультфільми, одному з яких понад 100 років. Також діти подивились перший фільм, який було показано далекого 1895 року. Пригадали книги, які були екранізовані, також дізнались про перший мультфільм, який було сторено в Українв 1911 року.
Зустріч пройшла надзвичайно цікаво.
![😘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1.5/16/1f618.png)