Учні 7 класу Szkoła Podstawowa nr 8 im. Łesi Ukrainki z Ukraińskim Językiem Nauczania, вчителька Lubomira Txip, разом з Оленою Вовк з Миколаївської Обласної бібліотеки для дітей, дізнались, що Святий Миколай є покровителем міста Миколаїв та моряків. А ще почули про те, як мешканці міста Миколаєва згуртовано захищались від ворожої навали і не пропустили ворога.
Мандрували каньйонами Миколаївщини, здійснили сходження на крейдяну гору, відвідали столицю рафтингу, вклонились старовинним хрестам на козацьких могилах та порахували зуби крокодила із найбільшого в Україні зоопарку)))
![🚢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t98/1.5/16/1f6a2.png)
![🚢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t98/1.5/16/1f6a2.png)
![🚢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t98/1.5/16/1f6a2.png)