Настав травень – найкращий місяць у році. Довкола все зеленіє, цвіте. А ще у ці дні в усьому світі вшановують найріднішу людину – маму. З цієї нагоди відділ масової роботи та естетичного виховання підготував сімейний майстер клас з розпису смаколиків, в якому взяли участь найрозумніші, найчарівніші хлопці і дівчата та їх незрівнянні матусі, бабусі та сестрички. Приємним бонусом для всіх стала конкурсна міні-програма “Я і мама”.
Приємних всім вражень від нашого фотозвіту)))
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)