З 8 по 12 липня спеціалісти Миколаївська Обласна Дитяча Бібліотека долучилися до онлайн-навчання для координаторів Хабів цифрової освіти Миколаївської області в рамках проєкту “Здобуття цифрових навичок у бібліотеках-Хабах цифрової освіти”. Захід відбувається на базі Регіонального тренінгового центру Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека
Проєкт реалізує ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні у межах «Проєкту підтримки Дія», що реалізується за фінансування Швеції, та у співпраці із Міністерством цифрової трансформації
![📕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1d/1/16/1f4d5.png)
![🖊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t36/1/16/1f58a.png)
Комунальні послуги «Приват24»;
Знайомство з учасниками тренінгу;
Вивчення цифрових потреб мешканців громади