9, 10, 13 травня наші читайлики відзначали День Європи в Україні![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇪🇺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f1ea_1f1fa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇪🇺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f1ea_1f1fa.png)
Під час онлайн уроків ми разом з учнями різних навчальних закладів міста віртуально подорожували деякими країнами Європи і знайомилися з їхніми “родзинками”, адже це неймовірно цікаво.
Але, найважливішим було те, що дітвора дізналася про супер-класних європейських дитячих письменників і їх неймовірно-цікавезні, веселі, захоплюючи книги. Тож, майбутні літні канікули будуть не тільки корисними, а і насичені крутим книжковим вайбом ![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f4d6.png)
![😜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t20/1/16/1f61c.png)
![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f4d6.png)
![🙃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/1f643.png)
![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f4d6.png)
![😜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t20/1/16/1f61c.png)
![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f4d6.png)
![🙃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/1f643.png)